Ograniczenia w działalności biura i klubów Oddziału Łódzkiego PTTK

Zarząd PTTK Oddziału Łódzkiego informuje, iż w dniach 16 marca-14 kwietnia 2020 biuro Oddziału pracować będzie w ograniczonym zakresie – jedynie w godzinach 10.00-14.00.

Troszcząc się o zdrowie swoje i nasze apelujemy o ograniczenie wizyt do niezbędnego minimum.

Równocześnie informujemy, iż wszelkie spotkania Klubów, Komisji i Kół działających w Oddziale zostały zawieszone – nie potrafimy podać terminu ich wznowienia (z pewnością jednak nie będzie to wcześniej niż po 30 marca.

Anulowane zostały Rajd Powitania Wiosny, zawieszone zostały także spacery piesze KTP Salamandra, oraz wycieczki rowerowe Klubu Turystów Kolarzy – informacji o ich odwieszeniu należy szukać na stronach Oddziału, oraz profilach Fb wymienionych Klubów.

Informujemy o odwołaniu lub przeniesieniu na inny termin wycieczek autokarowych z katalogu imprez PTTK Oddziału Łódzkiego. Zarządzenie to objęło imprezy planowane na okres 14 marca – 4 kwietnia 2020. Nowe terminy zostały przekazane osobom zapisanym na wyjazdy, zostaną także opublikowane na naszej stronie internetowej. Niestety nie potrafimy określić losów wycieczek planowanych na okres po 15 kwietnia – prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość – czekamy na rozwój wypadków.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

PTTK Oddział Łódzki im. Jana Czeraszkiewicza

Dodaj komentarz