Funkcjonowanie Oddziału w maju 2020

Zarząd PTTK Oddziału Łódzkiego informuje, iż do dnia 29 maja 2020 biuro Oddziału pracować będzie w ograniczonym zakresie – jedynie w godzinach 10.00-14.00.
Składki członkowskie za 2020 rok można wpłacać na nasze konto bankowe. (nr w zakładce kontakt)

Troszcząc się o zdrowie swoje i nasze apelujemy o ograniczenie wizyt do niezbędnego minimum.

Wszelki kontakt możliwy jest drogą mailową (e-mail: pttk.lodz@wp.pl), i telefoniczną w godzinach pracy biura (nr 42 636 15 09).

Równocześnie informujemy, iż wszelkie spotkania Klubów, Komisji i Kół działających w Oddziale zostały zawieszone – nie potrafimy podać terminu ich wznowienia.

Zawieszone zostały także spacery piesze KTP Salamandra, oraz wycieczki rowerowe Klubu Turystów Kolarzy – informacji o ich odwieszeniu należy szukać na stronach Oddziału, oraz profilach fb wymienionych Klubów.

Informujemy o odwołaniu lub przeniesieniu na inny termin wycieczek autokarowych z katalogu imprez PTTK Oddziału Łódzkiego. Zarządzenie to objęło imprezy planowane na okres 14 marca – 30 maja 2020. Nowe terminy zostaną przekazane osobom zapisanym na wyjazdy, zostaną także opublikowane na naszej stronie internetowej. Niestety nie potrafimy określić losów wycieczek planowanych na okres po 1 czerwca – prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość – czekamy na rozwój wypadków.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

PTTK Oddział Łódzki im. Jana Czeraszkiewicza

Dodaj komentarz