Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK

Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK informuje, iż z dniem 22.10.2023 zakończyliśmy sezon niedzielnych bezpłatnych wycieczek rowerowych dla wszystkich zainteresowanych udziałem, (niestety planowany na ten dzień Rajd na Orientację nie doszedł do skutku ze względu na fatalne warunki pogodowe – przenosimy ten Rajd na  2024 rok). Choć sezon rowerowych wycieczek niedzielnych (wiosenno-letni) za nami to klub nie zaprzestaje działalności i w każdy nieświąteczny czwartek zapraszamy na nasze cotygodniowe otwarte dla wszystkich spotkania klubowe w Oddziale Łódzkim PTTK ul. Wigury 12a o godz. 17:00, gdzie przygotowujemy się do sezonu jesienno-zimowego, w którym to:
 – organizujemy niedzielne bezpłatne wycieczki piesze dla wszystkich chętnych w okolicach Łodzi i regionu łódzkiego
– odwiedzamy  muzea, kina, teatry i wystawy oraz  inne ciekawe miejsca
– prowadzimy prelekcje multimedialne z wypraw rowerowych dokonanych w sezonie rowerowym
– zwiedzamy pieszo inne miejscowości (z dojazdem PKP)

Szczegóły w/w imprez  można znaleźć na klubowej stronie internetowej  www.lktk.pl