CO DWIE GŁOWY, TO NIE JEDNA – spacery Koła Przewodników

„Co dwie głowy to nie jedna!” Koło Przewodników im. Rajmunda Rembielińskiego przy Oddziale Łódzkim PTTK zaprasza na cykl spacerów z przewodnikami.

Odbywać się one będą pod hasłem „Co dwie głowy, to nie jedna!” Dlaczego? Bo przynajmniej dwóch przewodników zabierze Państwa na wędrówkę po Łodzi – po osiedlach, parkach, nowych inwestycjach oraz położonych na uboczu dzielnicach. Przybliżymy historie nieznane lub zapomniane; takie, które wszyscy już słyszeli, ale nie na dwa głosy i nie podczas przewodnickich sprzeczek! Tak, każdy przewodnik oprowadza i opowiada „po swojemu”, więc o kłótnie łatwo. Nie wstydzimy się tego, a wręcz przeciwnie! A wszystko to z humorem i radością spotkania z ludźmi! A że w tym roku obchodzimy 70-lecie działalności, więc tym bardziej idealna okazja do świętowania!

Spacery będą odbywać się w każdą sobotę. Startują o godzinie 11 i trwać będą 2 h. I najważniejsze – są bezpłatne!

Zaczynamy, jak u Hitchcocka, prawdziwym trzęsieniem ziemi: odkrywać będziemy Chojny, malowniczo położone nad rzeczka Olechówką, z XVIII-wiecznym dworem Benedykta Górskiego oraz kościołem św. Wojciecha. A potem napięcie tylko wzrasta!

Zapraszamy do wspólnego świętowania!
Zapraszamy na spacery!
Pamiętajcie – co dwie głowy, to nie jedna!

Dodaj komentarz