68. Rowerowy Rajd Urodzinowy Łódzkiego Klubu Turystów Kolarzy PTTK – 20-22.09.2024

Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK powstał we wrześniu 1956 roku zatem w tym miesiącu obchodzić będziemy jego 68 rocznicę założenia.   >>> [DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYM KLUBIE]. Jak co roku będziemy świętować to wydarzenie jak na klub kolarski przystało uczestnicząc w organizowanym przez nas 68. Rowerowym Rajdzie Urodzinowym.
W tym roku Rajd ma formułę otwartą tak więc obok Klubowiczów zapraszamy do udziału w nim kolarzy z zaprzyjaźnionych klubów kolarskich oraz naszych Sympatyków – tych, którzy uczestniczą z nami w niedzielnych wycieczkach rowerowych, tych którzy subskrybują nasz Newsletter
>>> [ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER ŁKTK] lub obserwują naszą stronę klubową www i profil na FB oraz wszystkich, którym działalność naszego klubu nie jest obca.

Rajd odbędzie się w terminie od 20 do 22 września 2024 a bazą rajdu będzie ośrodek wypoczynkowy w Sulejowie. Wszelkich informacji o zakwaterowaniu, proponowanych trasach wycieczek rowerowych i innych atrakcjach podczas rajdu można dowiedzieć się z załączonego Regulaminu Rajdu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału. Do zobaczenia na rajdowym szlaku!
>>> [ZOBACZ REGULAMIN 68. RAJDU URODZINOWEGO ŁKTK]