25 sierpnia 2024 – wycieczka rowerowa „Pod zamek w Łęczycy”

Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK zaprasza 25.08.2024  na niedzielną wycieczkę rowerową wszystkich swoich Sympatyków i Klubowiczów- POD ZAMEK W ŁĘCZYCY. Dojedziemy przez Aleksandrów, Ozorków , Parzęczew. Tego dnia na zamku będzie odbywał się XXIV Międzynarodowy Turniej Rycerski >>>[ZOBACZ SZCZEGÓŁY]. Zainteresowani będą mogli wziąć udział (fakultatywnie) w tym wydarzeniu  a pozostali udadzą się na zwiedzanie Łęczycy oraz na odpoczynek w trakcie wycieczki.
Dystans około 90 km, kierunek północny.
Pierwsze miejsce zbiórki: Łódź ul. Nowomiejska (park Staromiejski „Śledzia” przy zegarze słonecznym) godz. 9:00
Drugie miejsce zbiórki: nie przewidziano
Zakończenie wycieczki w Łodzi róg ul. Aleksandrowskiej i ul. Szczecińskiej
Wycieczkę prowadzi Przewodnik Turystyki Kolarskiej PTTK – kol. Sylwester W.

UDZIAŁ W WYCIECZCE ROWEROWEJ JEST BEZPŁATNY (nie dotyczy fakultatywnych biletów wstępu)– SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH UDZIAŁEM

przed udziałem w wycieczce  prosimy zapoznać się z Regulaminem >>> [ ZOBACZ REGULAMIN ]