20 października 2024 – wycieczka rowerowa „Ognisko na finał sezonu 2024”

Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK zaprasza 20.10.2024 r. na ostatnią w tym roku niedzielną wycieczkę rowerową pt.: „OGNISKO NA FINAŁ SEZONU 2024”, wszystkich swoich Sympatyków i Klubowiczów. Pojedziemy do Lasu Kraszewskiego, przez Wiśniowa Górę po drodze odnajdując miejsce pamięci z II wojny światowej ukryte w tym lesie. Na miejscu w lesie w Uroczysku Kraszew, oczekiwać na nas będą wiaty z ławostołami oraz krąg ogniskowy z ogniskiem, nad którym można będzie upiec kiełbaski. (UWAGA! kiełbaski na ognisko, prowiant, picie – we własnym zakresie).

Jeśli będzie wystarczająca ilość chętnych zaproponujemy jeszcze w trakcie ogniska, krótką przejażdzkę po okolicy – pętlę ok 20 km z powrotem do kręgu ogniskowego . Wrócimy do Łodzi ścieżką rowerową wzdłuż trasy Nowa Górna czyli obecnie Aleją 600-lecia Łodzi.

Dystans około 50 km (lub 70 km z dodatkową pętlą dla chętnych), kierunek płd.-wschodni
Pierwsze miejsce zbiórki: Łódź ul.Nowomiejska (park Staromiejski „Śledzia” przy zegarze słonecznym) godz. 9:00
Drugie miejsce zbiórki: Łódź róg ul.Pabianickiej i Al. Jana Pawła II (park Sielanka) godz. 9:45
Zakończenie wycieczki : Stawy Jana przy ul. Rzgowskiej
Wycieczkę prowadzi nasz klubowy kolega – Mariusz K.
UDZIAŁ W TEJ WYCIECZCE ROWEROWEJ JEST BEZPŁATNY I NIE WYMAGA ZAPISÓW – SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH UDZIAŁEM
przed udziałem w wycieczce  prosimy zapoznać się z Regulaminem >>> [ZOBACZ REGULAMIN]