15 września 2024 – wycieczka rowerowa „Tam gdzie historia mogła zmienić bieg…”

Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK zaprasza 15.09.2024  na niedzielną wycieczkę rowerową  pt.:”TAM GDZIE HISTORIA MOGŁA ZMIENIĆ BIEG…” wszystkich swoich Sympatyków i Klubowiczów. Trasa wycieczki będzie wiodła przez otulinę Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, okolice Lasu Szczawińskiego, Koźle (tam poznamy zagadki historii), Smolice, Dobra, Las Łagiewnicki (na zdjęciu kościół z 1752 r w Koźlu)
Dystans około 55 km, kierunek północny.
Pierwsze miejsce zbiórki: Łódź ul. Nowomiejska (park Staromiejski „Śledzia” przy zegarze słonecznym) godz. 9:00
Drugie  miejsce zbiórki: Las Łagiewnicki róg ul. Skrzydlatej i Kasztelańskiej godz. 9.30
Zakończenie wycieczki w Łodzi – Las Łagiewnicki
Wycieczkę prowadzi nasz klubowy kolega – Michał Sz..