Wycieczki piesze

Zapraszamy na bezpłatne spacery po okolicach Łodzi z Klubem Turystów Pieszych Salamandra – imprezy o charakterze otwartym, dla wszystkich –
bez zapisów, bez opłat (poza zakupem biletów komunikacji publicznej i biletów wstępu do zwiedzanych obiektów).


Klub Turystów Pieszych
SALAMANDRA

2019/2020

PIESZE WYCIECZKI PO OKOLICACH ŁODZI
Z PRZODOWNIKAMI TURYSTYKI PIESZEJBiuro Oddziału:90 – 301 Łódź, ul. Wigury 12a, tel. 42 636 87 64,tel./fax. 42 636 15 09; e-mail: pttk.lodz@wp.pl, www.lodz.pttk.pl, poszukaj nas także na facebook`u!     
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10.00- 17.00


DLA PRAWDZIWYCH KONESERÓW !!!

          K.T.P. „Salamandra” działa już z górą 50 lat i zrzesza miłośników turystyki pieszej w różnym wieku i stopniu doświadczenie turystycznego. Są wśród nas Przodownicy Turystyki Pieszej z uprawnieniami do organizowania i prowadzenia wycieczek, terenowi przewodnicy turystyczni, ale także początkujący miłośnicy dreptania po drogach i bezdrożach okolic Łodzi. Co roku organizujemy 6 rajdów –  głównie z myślą o dzieciach i młodzieży szkolonej (jak te z tabelki powyżej), indywidualnych turystów zapraszamy na cykl coniedzielnych wycieczek pieszych po terenie całego naszego województwa.  Chętnie wybieramy się tez na dalsze wędrówki klubową paczką.
          Spotykamy się w każdy 2 i 4 poniedziałek miesiąca w siedzibie Oddziału Łódzkiego PTTK przy ul Wigury 12 a – start zawsze o godz. 17.00. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych pieszym wędrowaniem.

                                                                                   ZAPRASZAMY!!!