Lista uczestników

Aktualność: 2017-07-05
 
Lista uczestników trasy nr 1
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa grupy Uwagi
1. Zdenicki Jacek Dzierzkowice    
2. Guzik Grzegorz Krosno WKK 14/22.07.2017
3. Domnicz Barbara Kraków    
4. Kowalski Piotr Poniatowa Kowalski  
5. Ogonowska Katarzyna Ozorków Powsinogi znad Bzury  
6. Tylke Mariola Ozorków Powsinogi znad Bzury  
7. Jarzęcki Krzysztof Gdańsk Trampy 15/22.07.2017
8. Jarzęcki Zbigniew Gdańsk Trampy 15/22.07.2017
9. Piechota Andrzej Gdańsk Trampy 15/22.07.2017
10. Kutkowski Jarosław Gdańsk Trampy 15/22.07.2017
11. Wilińska Halina Gdańsk Trampy 15/22.07.2017
12. Wrońska Natalia Gdańsk Trampy 15/22.07.2017
13. Dasiukiewicz Lucyna Gdańsk Trampy 15/22.07.2017
14. Martewicz Marcin Gdańsk Trampy 15/22.07.2017*
15. Lackowska Izabela Radom Wokal  
16. Bradtke Katarzyna Gdańsk    
17. Wiśniewski Bogusław Szczecin SamJeden Wkrzan 15/22.07.2017
18. Borowicz Maria Sopot Indywidualna grupa  
19. Borowicz Leszek Sopot Indywidualna grupa  
20. Czarnota Ewa Gdynia Indywidualna grupa  
21. Ulf Althinsson Gdynia Indywidualna grupa 8/16.07.2017
22. Kozłowska Sylwia Gdynia Indywidualna grupa 8/16.07.2017
23. Łapacz Wojciech Sobolew 2+1 8/16.07.2017
24. Łapacz Krzysztof Sobolew 2+1 8/16.07.2017
25. Łapacz Ewa Sobolew 2+1 8/16.07.2017
26. Gerszewski Ryszard Kościerzyna    
27. Konieczny Tomasz Toruń Konieczni 8/16.07.2017
28. Konieczna Izabela Toruń Konieczni 8/16.07.2017
29. Tarnowski Zbigniew Częstochowa "Egzotyk" VI LO  
30. Guziński Jarosław Gdańsk Guzińscy 8/16.07.2017
31. Guziński Jerzy Gdańsk Guzińscy 8/16.07.2017
32. Schmidt Szymon Świecie Świecimir  
33. Karpiński Jarosław Nowa Iwiczna Jarosław Karpiński 8/16.07.2017
34. Dobrzyń Beata Białystok   14/22.07.2017
35. Dobrzyń Lucjan Białystok   14/22.07.2017
36. Bednarska Aleksandra Łęczyca Olki 14/22.07.2017
37. Bednarska Aleksander Łęczyca Olki 14/22.07.2017

Lista uczestników trasy nr 2
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa grupy Uwagi
1. Wolański Jarosław Siedlce Jaruś +  
2. Białek Edmund Skarżysko Kamienna KTW BABA  
3. Łukomska Elżbieta Skarżysko Kamienna KTW BABA  
4. Łukomska Katarzyna Skarżysko Kamienna KTW BABA  
5. Łukomski Wiesław Skarżysko Kamienna KTW BABA  
6. Oskarbski Grzegorz Gdańsk    
7. Jankowiak Kazimierz Włoszakowice MKKT-PTTK Łaziki  
8. Jankowiak Maria Włoszakowice MKKT-PTTK Łaziki  
9. Limka Iga Włoszakowice MKKT-PTTK Łaziki  
10. Wolniczak Wiktoria Włoszakowice MKKT-PTTK Łaziki  
11. Grochowczak Michalina Włoszakowice MKKT-PTTK Łaziki  
12. Makała Eryk Włoszakowice MKKT-PTTK Łaziki  
13. Patelka Jan Włoszakowice MKKT-PTTK Łaziki  
14. Chrom Krystian Włoszakowice MKKT-PTTK Łaziki  
15. Skorupiński Krystian Włoszakowice MKKT-PTTK Łaziki  
16. Dąbkowski Igor Włoszakowice MKKT-PTTK Łaziki  
17. Dąbkowski Marcin Włoszakowice MKKT-PTTK Łaziki  
18. Kunc Patryk Włoszakowice MKKT-PTTK Łaziki  
19. Liske Adam Włoszakowice MKKT-PTTK Łaziki  
20. Jędrzychowski Kacper Włoszakowice MKKT-PTTK Łaziki  
21. Gilewski Jerzy Bielsko-Biała    
22. Pronobis-Prońska Anna Gdynia    
23. Kowalska Monika Skarżysko Kamienna KTW BABA 15/22.07.2017
24. Kowalski Grzegorz Skarżysko Kamienna KTW BABA 15/22.07.2017
25. Kozak Henryk Radom Kozaczki 15/22.07.2017
26. Krawczyk Władysława Kołbacz    
27. Kowalczyk Paweł Pilawa Babiniec Pączka  
28. Kurto Iwona Toruń Babiniec Pączka  
29. Strzelecka Agnieszka Toruń Babiniec Pączka  
30. Rudnicka Agata Toruń Babiniec Pączka 8/15.07.2017
31. Saar-Kozłowski Mikołaj Toruń Babiniec Pączka  
32. Mania Małgorzata Szczecin    
33. Gostomski Zdzisław Chełmno    
34. Olejniczak Mirosława Gdańsk KTP "Bąbelki"  
35. Sobieraj Izabela Gdańsk    
36. Dręga Piotr Skarżysko Kamienna Dręgusy  
37. Dręga Marzanna Skarżysko Kamienna Dręgusy  
38. Bujwid Helena Białystok Podlasianka  
39. Kopciewska Teresa Augustów    
40. Ojrzyńska Maria Smardzew    
41. Chełmowska Wanda Gdańsk    
42. Kozaczyński Henryk Góra    
43. Strojny Stanisław Gdańsk    
44. Graban Dariusz Pruszcz Gdański    
45. Graban Teresa Pruszcz Gdański    
46. Graban Lucjan Pruszcz Gdański    
47. Madej Jolanta Łódź    
48. Borszyński Rafał Łódź Rafał Borszyński  
49. Ślewa Jan Łódź Jan Ślewa  
50. Osypiński Waldemar Nowa Sól Chwast  
51. Osypiński Franciszek Komorniki Chwast  
52. Osypiński Piotr Komorniki Chwast  
53. Maślaniec Ludwika Niepołomice Jasieczki  
54. Mordawska Janina Kraków Jasieczki  
55. Wolniak Krystyna Szczecin Jasieczki  
56. Masłowska Ilona Zawiercie Jasieczki  
57. Gluza Józef Bielsko-Biała Samotnik  
58. Mreńca Tadeusz Porąbka Deptok  
59. Wierzbicka Barbara Kraków Krakowianki  
60. Polak Bronisława Kraków Krakowianki  
61 Żynda Danuta Elbląg KTP "Delta"  
62. Żynda Krzysztof Elbląg KTP "Delta"  
63. Betcher Ryszard Gdańsk KTP "Bąbelki"  
64. Betcher Dorota Gdańsk KTP "Bąbelki"  
65. Steć Zdzisław Szczecin Pełzaki 16/22.07.2017
66. Steć Barbara Szczecin Pełzaki 16/22.07.2017
67. Kapecki Janusz Szczebrzeszyn roztoczelessowe.pl  
68. Bischoff Margareta Werdohl   8/16.07.2017
69. Ludwińska Katarzyna Radom   15/22.07.2017
70. Jesipowicz Ewa Gdańsk    
71. Krajewska Ewa Skarżysko Kamienna Wszystko Krajewskie 15/22.07.2017
72. Krajewski Janusz Skarżysko Kamienna Wszystko Krajewskie 15/22.07.2017
73. Bałabuch Ryszard Puławy Puławy  
74. Hempel Maria Sopot Bąbelki Sopot  
75. Stankiewicz Maria Sopot Bąbelki Sopot  
76. Okulewicz Danuta Gdańsk KTP "Bąbelki"  
77. Malinowski Tadeusz Niedrzwica Turyści 16/22.07.2017
78. Podgajna Elżbieta Niedrzwica Turyści 16/22.07.2017
79. Sochacki Jakub Rokietnica   8/15.07.2017
80. Sochacki Radosław Rokietnica   8/15.07.2017
81. Sochacka Aniela Rokietnica   8/15.07.2017
82. Dominiak Hanna Poznań    
83. Rabenda Elżbieta Gdańsk    
84. Rabenda Jan Gdańsk    
85. Szperkowska Antonina Biłgoraj Antonina  
86. Obremski Maciej Toruń Sandały Mojżesza  
87. Młyński Stanisław Toruń Sandały Mojżesza  
88. Chudzyński Jerzy Włocławek    

Lista uczestników trasy nr 3
Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa grupy Uwagi
1. Szymańska Anna Zawiercie Ostańce  
2. Skowroński Paweł Słupsk Orły  
3. Jaszcza Hieronim Gdańsk Trampy 8/14.07.2017
4. Zalewska Czesława Olsztyn    
5. Łuć Stanisław Warszawa Pielgrzym  
6. Drozda Wojciech Warszawa Pielgrzym  
7. Zemanek Elżbieta Bielsko-Biała    
8. Litwin Małgorzata Toruń    
9. Hałas Kazimierz Nowa Sól    
10. Stacherska Lidia Nowa Sól    
11. Szydło Mariola Zielona Góra Bizonia Forever  
12. Majewski Konrad Szymon Nowogród Bobrzański Bizonia Forever  
13. Hyla Michał Bielsko-Biała    
14. Hyla Michał Bielsko-Biała    
15. Szumińska Monika Szczecin Pendolino Szczecin  
16. Żukowska Arleta Szczecin Pendolino Szczecin  
17. --- --- ---  
18. Cisło Danuta Szczecin Pendolino Szczecin  
19. Jawoszek Cezary Radom Cezarki  
20. Bielak Danuta Gdańsk Trampy  
21. Herman Józef Gdańsk Trampy  
22. Osypiński Roman      
23. Chomicki Krzysztof Opole    
24. Babiarz Zenon Wrocław Tarpany  
25. Babiarz Halina Wrocław Tarpany  
26. Dereń Beata Szczecin    
27. Kozak Danuta Wrocław    
28. Kozak Tadeusz Wrocław    
29. Jarząb Krystyna Poznań Wędrowne Ptaki  
30. Jarząb Krystyna Poznań Wędrowne Ptaki  
31. Krasowski Szymon Wiórek Wędrowne Ptaki  
32. Rymszewicz Irena Olsztyn    
33. Jednoróg Czesław Żagań Żagopol  
34. Morawska-Jednoróg Bożena Opole Żagopol  
35. Erchardt Janusz Gdańsk Trampy  
36. Erchardt Gabriela Gdańsk Trampy  
37. Martewicz Marcin Gdańsk Trampy 8/14.07.2017*
38. Jaskulski Roman Płock Herr Flick  
39. Kaczanowski Jan Tyszanie    
40. Kaczanowska Anna Tyszanie    
41. Czyż Kazimierz Okrzyn    
42. Dobrakowska-Ziętkiewicz Olga Katowice    
43. Krzyżaniak Idzi Szczecin    
44. Paradowski Piotr Gdynia    
45. Byczek-Krasucka Halina Lublin Niezależni Lublin  
46. Nowosad Maria Lublin Niezależni Lublin  
47. Doniec Zbigniew Zawiercie    
48. Mężyk Alicja Ostrowiec Świętokrzyski Alicja  
49. Sosnowska Maria Łódź    
50. Gontkowski Mirosław Bielawa Samotny Wilk  
51. Klemens Huk Szczecin    
52. Wiesner Wojciech Gdańsk KTP "Bąbelki"  
53. Klemenski Marcin Włoszakowice    
54. Jarzębska Elżbieta Łódź    
55. Jarzębski Zbigniew Łódź    
56. Jarzębski Grzegorz Łódź    
57. Senderowska Wiktoria Ożarów Mazowiecki Alicja 7 dni
58. Łukaszewicz Jerzy Lubawa SP Tuszewo  
59. Makowski Kacper Lubawa SP Tuszewo  
60. Śliwiński Mateusz Lubawa SP Tuszewo  
61. Chęć Wiktor Lubawa SP Tuszewo  
62. Gałka Adrian Lubawa SP Tuszewo  
63. Rogożyński Kacper Lubawa SP Tuszewo 7 dni
64. Micherda Mieczysław Porąbka Trampa Jakubowy  
65. Makarewicz Maciej Olecko Koza!  
66. Czachorowska Kamila Zielonka Kluchy Leniwe 7 dni
67. Czachorowski Michał Zielonka Kluchy Leniwe 7 dni
Kategoria: